Perşembe, 15 Kasım 2018
.
12
Denizli
.
adscode

DENİZLİ

ZEYBEKCİ’YE HEMŞERİLERİNDEN TAM DESTEK

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

ZEYBEKCİ’YE HEMŞERİLERİNDEN TAM DESTEK

“YOLUMUZU AYDINLATMAYA DEVAM EDECEK”

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol: Bakanımız yolumuzu aydınlatmaya devam edecek”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçişin ardından yeniden yapılandırılan kabinede yer almayan eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye hemşerilerinden tam destek. Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Tavasımızın evladı, gururumuz Nihat Zeybekci’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Akyol, Bakan Zeybekci’nin tecrübe, destek ve bilgilerini rehber edinmeye devam edeceklerini söyledi.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin açıklanan yeni kabinede yer almamasının yarattığı şok sürüyor. 61, 62, 63 ve 65. hükümetlerde Ekonomi Bakanı olarak görev yapan Zeybekci’nin yeni kabinede yer almaması, memleketi Tavas’ta da hayal kırıklığı yarattı.

HEMŞERİLERİNDEN TAM DESTEK

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yeni kabinede yer almamasının ardından sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile destek verdi.

Nihat Zeybekci’nin Denizli’ye, ülkeye ve Türk milletine canla başla hizmetkarlık ettiğine dikkat çeken Tavas Belediye Başkanı Akyol, 61, 62, 63 ve 65. hükümetlerde büyük bir başarıyla Ekonomi Bakanlığı yaptığını hatırlattı.

“Tavasımızın evladı, gururumuz Nihat Zeybekci’ye şahsım ve Tavasımız adına teşekkür ederim” diyen Başkan Akyol, “Bakanımızın engin tecrübe, destek ve bilgilerini kendimize rehber edinmeye devam edeceğiz. Tavasımız Bakanıyla gurur duyuyor” dedi.

Bakan Zeybekci’nin önemli bir değer olduğunu ifade eden Başkan Akyol, Denizli’ye ve ülkeye hizmetlerinin bundan sonra da devam edeceğini kaydetti.

Başkan Akyol, “Bakanımız Nihat Zeybekci’nin desteğiyle özellikle Denizli çok önemli kazanımlar elde etti. Denizli’nin her köşesinde Bakanımızın hizmetleri var. Halkının hizmetkarı olduğunu her adımda ortaya koyan Bakanımız, bundan sonra da hizmetlerine devam edecektir” dedi.

 

Etiketler:
adscode adscode
adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft