Çarşamba, 17 Ekim 2018
.
23
Denizli
.
GÜNÜN İÇİNDEN

Android İçin İndirmeler

Android İçin İndirmeler

Android İçin İndirmeler

Android İçin İndirmeler

Akıllı telefonlar ile birlikte tanıştığımız Android işletim sistemine ait uygulama, oyun ve programları indirmek için indirdost.net sitesini tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen işletim sistemlerinden olan Android işletim sisteminiz için aradığınız tüm uygulamaları sitede bulabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde hemen indirebilirsiniz.

Android Bülteni

Android işletim sistemine uygun olarak yeni çıkan program ya da oyunlardan http://www.indirdost.net haber bülteni sayesinde haberdar olabilirsiniz. Bunun için ana sayfada sol tarafta yer alan Android sekmesine tıklayarak tüm güncel gelişmeleri görebilirsiniz. Eğlence, fotoğraf, sosyal medya, oyun, müzik ve ses, haber ve dergi, internet gibi daha pek çok alandaki Android gelişmelerindenindir dost ile haberdar olabilirsiniz. Böylece beklediğiniz uygulama ya da güncellemenin gelip gelmediğiniz görebilirken, haberleri incelediğinizde yeni indirmelerden de haberdar olabilirsiniz.

Aradığınız Bulun

Ne aradığınızı biliyorsanız siteye giriş yaptığınızda sağ üstte yer alan arama çubuğunu kullanarak nokta atışı yapabilirsiniz. Bulduğunuz uygulamayı hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Belirli bir kategoride indirme yapmak istiyor ancak ne aradığınızı bilmiyorsanız sağda bulunan sekmeleri kullanabilirsiniz. Mesela fotoğraf çekerken kullanmak üzere yeni filtreler içeren bir uygulama indirmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda sağda yer alan “fotoğraf ve video” seçeneğine tıklamanız halinde sizin için en iyi tercihler sıralanacaktır.

http://www.indirdost.net/android.html bağlantı adresine tıklamanız halinde Android uygulamalara ilişkin tanıtımları da göreceksiniz. Böylece amacınıza uygun olan uygulamayı bularak hemen indirebileceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

adscode adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft