Perşembe, 18 Ekim 2018
.
22
Denizli
.
GÜNÜN İÇİNDEN

İLHAM KAYNAĞI OLACAKLAR

İLHAM KAYNAĞI OLACAKLAR

İLHAM KAYNAĞI OLACAKLAR

Denizli Seviye Okulları Kurucusu ve DİDER Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Varol, tüm sektörlerden herkesin kendi işini geliştirebileceği yönler bulabileceğini belirterek, “yenilikleri başarırken kazanılmış olan tecrübelerden faydalanmak isteyen herkesi bu panele bekliyoruz. İlham kaynağı olacak bu çalışma sonunda artık farklı düşünecek, işinizi geliştirecek, karlılığınızı artıracak, öncelikle ilimizin doğal olarak da ülkemizin ekonomisine daha fazla katkıda bulunacaksınız.” dedi.

Alanlarında inovatif çalışmalar yaparak somut sonuçlar elde eden çalışmaların örneklendirilerek paylaşılacağı panele katılım ücretsizdir.

Çok büyük bir hızla büyüyen acımasız rekabet ortamında, insan gücünün doğru kullanımının yanında zaman, hız ve enerjinin doğru yönetilerek piyasadaki paydaşların önüne geçebilmek için çok yönlü “inovasyon” gerekmektedir. İş dünyasında yeni yöntemler keşfederek hızlı ve doğru hareket eden kurumlar maliyetlerini düşürürken karlılık oranlarını artırmakta böylece yenilenmelerini ve sürekliliklerini sağlamayı başarmaktadır.

Bir sivil toplum kuruluşu olan DİDER (Denizli İnavasyon Derneği) inovasyon konusunda çalışmalar yaparak uygulanmaya başlanan inovatif örnekleri Denizlili girişimciler ile buluşturuyor.

İLHAM KAYNAĞI OLACAKLAR İNAVASYON PANELİNE DAVET

23.01.2015 tarihinde inovatif projeler üreterek farkındalık oluşturmak, bölgesel ve ulusal organizasyonlar yaparak toplumsal gelişim ve değişime katkıda bulunmak gayesiyle yola çıkan DİDER ailesi, kuruluşundan bu güne kadar yapmış olduğu birçok çalışmanın ardından, gerçekleştirilmiş olan inovatif projeleri iş dünyasından katılımcılar ile paylaşılmasını sağlayarak, bu çalışmalardan esinlenilerek yeni inovatif projeler üretilmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

10 Mayıs 2018 Perşembe günü Denizli Ticaret Odası toplantı salonunda “Yenilikçi Yaklaşımlar” konulu bir panel düzenleyecek olan DİDER, Denizli de faaliyet gösteren firmaların rekabette ellerinin güçlenmesine destek vermeyi amaçlamaktadır.

K A T I L I M C I L A R

1. Şaban VAROL DİDER Tanıtım

Denizli Seviye Okulları Kurucusu

DİDER Yönetim Kurulu Üyesi

2. Dr. Öğretim Üyesi Arzum IŞITAN Moderatör

Pamukkale Ünv. Teknoloji Fak.

Makine İmalatı Mühendisliği Bölüm Başk.

3. Prof. Dr. Aydın KIZILKAYA Otonom Otomobil Sistemleri

Pamukkale Ünv. Elektrik Elektronik Müh.

“Alatay Otomobil” Projesi Yönetim Kurulu Üyesi

4. Emin ŞEN Enerjide İnavasyon

Poyraz Boya Yönetim Kurulu Başkanı

5. Doç. Dr. İbrahim AKSEL AR – GE ve İnavasyon

Pamukkale Ünv. Yönetim Bilişim Sistemleri Böl.

Ana Bilim Dalı Başkanı

6. Koray BAŞDÜZEN Endüstri 4.0’ın Geleceği

Telemetre A.Ş. Kurucusu

Turkcell Çözüm Ortağı

 

Etiketler:
adscode adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft