Çarşamba, 17 Ekim 2018
.
23
Denizli
.
GÜNÜN İÇİNDEN

Profesyonel Havadan Çekim Hizmeti

Profesyonel Havadan Çekim Hizmeti

Profesyonel Havadan Çekim Hizmeti

Profesyonel Havadan Çekim Hizmeti

Profesyonel havadan çekim hizmetleri, havadan üç boyutlu ve 360 derece görüntüler elde edilmesi, video kayıtlar yapılması ve bu bakımdan da derinlik etkisine sahip olan kuş bakışı görüntü sistemlerinin oluşturulması gerekmektedir. Tümüyle dikkat çeken bütün bu noktalar bakımından değerlendirildiği zaman son derece profesyonel yaklaşımlara yer verilerek alanına hakim bir bakış açısıyla profesyonel destekler sunulmaktadır. Drone kamera sistemleri kiralama ofisi olarak müşterilerimizin tüm beklentilerini dikkate alarak onlara kamera kiralama işlemleri vermekte ayrıca profesyonel havadan çekim hizmetleri de aktarmaktayız. Böylece düğün ve nişan, reklam-tanıtım, inşaat gibi alanlarda kullanılan havadan çekim kamera sistemlerimizle tamamen sıra dışı görüntüler yakalamanız için teknik uzmanlarımızla beraber en etkili hizmetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Çekim sonrası montaj hizmeti

 4K kalitesine dayanan havadan çekim hizmetimiz sonrasında ayrıca montaj çalışmasını da ekstra hiçbir bedel ödemeden müşterilerimize sunuyoruz. Bu anlamda da sıra dışı havadaki görüntü özelliklerinin yakalanması ve bunların nasıl harikalar yaratacağına canlı olarak şahit olunması için vermiş olduğumuz havadan çekim tekniğine dayanan hizmetlerimiz sonucunda müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayan profesyonel ve teknik hizmetler veriyoruz. Verdiğimiz öne çıkan tüm bu teknik anlayışlarımız doğrultusunda da müşterilerimizin bizlerden duymuş oldukları memnuniyet ve beklentilerinin bir neticesi olarak çekim sonrası montaj konusunda yetkin hizmetler verilmektedir.

4K HD kalite

Öne çıkan prestijli markalar üzerinden müşterilerimiz için sunmaya devam ettiğimiz 4K kalitesindeki HD görüntü sistemlerimizle havadan çekim konusundaki bütün ihtiyaç duyulan alanlara ve projelere yönelik hizmetler veriyoruz. Verdiğimiz en temel projelerimiz doğrultusunda yüksek bilinç ve hassasiyete dayanan özellikteki yapılarımıza dayanarak geliştirmeye devam ettiğimiz çalışmalarımızı ortaya koyarak tamamen profesyonel bir yaklaşıma yer vererek alanına hakim bir bakış açısıyla hareket ediyoruz. Bu da bizim her anlamda süregelen hassas ve profesyonel, disiplinli çalışma anlayışımızı ortaya koymaktadır.

İster fotoğraf ister video

4K havadan çekime dayanan kaliteli çekimlerimiz ister fotoğraf ister video olarak verilmektedir. Üstelik çekim sonrası da kurgu & montaj noktasında da ofisimizde ivedilikle gerekli tüm düzeltmeleri yaparak her anlamda eşsiz bir proje sunulmakta ve kiralama & çekim konusunda profesyonel yaklaşımlarla hizmet sağlanmaktadır.

 

adscode adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft