Perşembe, 18 Ekim 2018
.
22
Denizli
.
GÜNÜN İÇİNDEN

TEKDEN HASTANESİ VE ENERYA BULUŞTU

TEKDEN HASTANESİ VE ENERYA BULUŞTU

TEKDEN HASTANESİ VE ENERYA BULUŞTU

Başta sağlık olmak üzere eğitim, kültür, medya, yapı ve inşaat gibi birçok sektörde kendini ispatlamış bir kuruluş olan TEKDEN GRUP, şirketlerinin başarısıyla büyümeye devam ediyor. TEKDEN GRUP bünyesinde hizmet veren Denizli Tekden Hastanesi EGE Bölgesi ve Denizli’ye verdiği sağlık hizmeti ile de adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle bölgede gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile birçok sağlık kuruluşuna örnek olan Denizli Tekden Hastanesi, bilinçlendirme eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak Türkiye'nin en yaygın 2. özel doğal gaz dağıtım şirketi olan Enerya ile yaptığı işbirliği çerçevesinde Enerya birim müdürleri ve çalışanları ile bir araya gelen Denizli Tekden Hastanesi hekimleri, gündemdeki hastalıklar başta olmak üzere daha birçok hastalığı ve korunma yöntemlerini anlatıyor.

Tekden Hastanesi Cildiye (Deri ve Zührevi) Bölümü’nden Uz.Dr.Ali YAŞAR’ın konuşmacı olarak katıldığı Enerya firması sağlık seminerinde güneşin cildimize etkileri ve yaz döneminde cildimize yapmamız gerekenler anlatıldı.

GÜNEŞE DİKKAT!

Güneşin cildimize ve genel sağlığımıza verdiği zararın çok fazla olduğunu belirten Uz.Dr.Ali YAŞAR, güneşin sadece cilt kanserlerine yol açmadığını cildi yaşlandırması gibi olumsuz etkileri de olduğunu söyledi. Dr.YAŞAR “Ne yazık ki son yıllarda cilt kanseri vakalarında artışlar gözlenmektedir. Bunda birçok etkenin rolü olduğu gibi güneş ışınlarının da bir etkisi vardır. Maalesef insanlar güneş ışınlarının zararlı etkilerini bilmelerine rağmen güzellik uğruna, bronz bir cilde sahip olma uğruna sağlıklarını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmaktadırlar. Normal şartlar altında insan vücudunun güneş ışınlarına ihtiyacı vardır. Fakat yeteri derecede olmak şartıyla. Sağlıklı bir vücut için kısa süreli bir güneşlenme ve bunu sabah ve akşam saatlerinde güneşin çok fazla etkili olmadığı zamanlarda yapmak cilt sağlığımız açısından çok önemlidir “dedi.

“TEKDEN HASTANESİ PERSONELİMİZ VE BİZLERİN SAĞLIK KONUSUNDAKİ DANIŞMAN HASTANESİ GİBİ OLDU”

Tekden Hastanesi ile yıllar öncesinden başlattıkları bu bilinçlendirme eğitimleri amacıyla insana ve insan sağlığına yatırım yaptıklarını belirten Enerya Denizli Bölge Müdürü Akif Tulukcu, “Son 2 yıldır Tekden Hastanesi ile birçok hastalık hakkında seminerler organize ettik. Bizim başarımız bu eğitimlerin istikrarlı olmasından kaynaklanıyor. Hem kurumumuz hem de Tekden Hastanesi bu konuda çok duyarlı. Bize bu imkânı sundukları için başta Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal IŞIK olmak üzere değerli hekimlerimiz ve tüm Tekden ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:
adscode adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft