Çarşamba, 17 Ekim 2018
.
23
Denizli
.
GÜNÜN İÇİNDEN

TURGUT DEVECİOĞLU: “AHİLİK GELENEĞİ İLE, AYDINLIK GELECEĞE”

TURGUT DEVECİOĞLU: “AHİLİK GELENEĞİ İLE, AYDINLIK GELECEĞE”

TURGUT DEVECİOĞLU: “AHİLİK GELENEĞİ İLE, AYDINLIK GELECEĞE”

DEVECİOĞLU DÖNEMİ BAŞLADI.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanlığı görevini uzun zamandan beri yürüten Musa Çelikkol, yapılan genel kurulda görevi Turgut Devecioğlu'na devretti. Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Olağan Genel Kurulu delegelerin yoğun katılımıyla Zebrano Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Genel kurula AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin başta olmak üzere, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Oda Başkanları, delegeler ve çok sayıda ziyaretçi katıldı. 

İYİ ŞEYLER YAPTIK.

Genel kurulda yaptığı konuşmasında Oda Başkanları ve delegelerden helallik isteyen Başkan Çelikkol, 23 yıllık görev süresi içerisinde hep iyi şeyler yapmanın gayretinde olduğunu söyledi. Çelikkol; " Oda Başkanlarımız, yöneticilerimiz ve genel sekreterlerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Esnaflarımıza katkısı olabilecek her projeye destek verdik. Ben; görevi devralacak olan Turgut Devecioğlu başkanıma başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun." şeklinde konuştu.

AHİLİK GELENEĞİ İLE, AYDINLIK GELECEĞE
 

Tek liste olarak gerçekleştirilen genel kurulda görevi devralan Başkan Devecioğlu ise,  yaptığı konuşmasında, aldığı sorumluluğun farkında olduğunu, hep birlikte güç birliği yaparak, önemli projelere imza atacaklarını ifade etti. Başkan Devecioğlu; Bugün önemli bir günü yaşıyoruz. Öncelikle tüm oda başkanlarımıza ve delegelerimize, şahsıma ve ekibimize verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine, bugüne kadar emeği geçmiş başta Musa Çelikkol Başkanım olmak üzere, yönetim kademelerinde görev alan tüm kardeşlerime şükranlarımızı sunuyorum. Ahirete irtihal edenlere rahmet ve minnetle yad ediyorum. Tek cümle ile şunu ifade etmek isterimki, hep birlikte 'Ahilik Geleneği ile, Aydınlık Geleceğe' cesur ve kararlılıkla yürüyeceğiz. " şeklinde konuştu.


 

Etiketler:
adscode adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft