Cumartesi, 17 Kasım 2018
.
9
Denizli
.
SPOR

ALİ KOÇ‘A DENİZLİLİLERDEN TOKAT GİBİ CEVAP VE İSTİFA

PAMUKKALE HABER

ALİ KOÇ‘A DENİZLİLİLERDEN TOKAT GİBİ CEVAP VE İSTİFA

Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi Başkan’ı Emrah Tünay görevinden istifa etti. Tünay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“13/9/2018 tarihi itibariyle onurla yürütmekte olduğum Fenerbahçe Spor Kulübü Denizli Şubesi Başkanlığından istifa ettim. Ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımız istifa dilekçemizi ekteki açıklama ile birlikte dün kulübümüze gönderdik.
Dernek olmayan ilimizde 2015 yılından itibaren Fenerbahcemiz icin elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştık. Bu çalışmalardaki temel düsturumuz Başkanımız Sn.Ali Koç un da söylediği gibi "SPORTİF BAŞARIYA BAĞLI KALMADAN KULÜBÜMÜZE DESTEK VERMEK" oldu.2015 yılında 5, 6 kişiyle başlayan birlikteliğimiz çok kısa sürede çığ gibi büyüdü. Omuz omuza bizimle birlikte olan, her konuda aidiyet duygusu içerisinde çalışmalarımıza, projelerimize destek veren tüm Denizlili Taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Fenerbahçeliliği bir dava olarak gören ve bu davanın neferleri olan Platform ve Şube kuruluşuna destek veren üyelerimize de teşekkürlerimi iletiyorum. Birlikte unutulmayacak acı, tatlı anılarımız oldu. İlk günden itibaren Denizli de bizleri biraraya getiren, her konuda destek olan, çözüm üreten Sn.Miraç Çam a çok teşekkür ediyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Kulübümüzün 20 yıl süresince Başkanlığını yaparak, çok değerli ve unutulmaz hizmetler yapan, Denizli ye ve bizlere özel alaka ilgi gösteren, şube olma konusunda bize cesaret ve tam destek veren Sn.Aziz Yıldırim a sonsuz teşekkür, minnet ve saygılarımı sunuyorum. Şu anki Başkanımız Sn.Ali Koç ve Yönetim Kurulu arkadaşlarına, kulübümüzün fedakar çalışanlarına yürekten ve samimi başarılar diliyor ve saygılarımı sunuyorum.
Bizler aidiyet duygusuna sahip gerçek Fenerbahçelileriz. Başarısızlık, kötü sonuçlar üzerine kurgu yapmayız. Sadece bu yıl değil her zaman FORMA ALDIK,MAÇLARA GİTTİK,ÜYE OLDUK...HEP DESTEK TAM DESTEK FELSEFESINE INANDIK.
İçinde bulunduğumuz sezon tüm branşlardaki tüm takımlarımıza yürekten başarılar ve ŞAMPİYONLUKLAR diliyorum”

Etiketler:
adscode adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft