Salı, 18 Aralık 2018
.
10
Denizli
.
CHP

GENÇLER ŞEHİTLER İÇİN BİR ARAYA GELDİ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

GENÇLER ŞEHİTLER İÇİN BİR ARAYA GELDİ

CHP Pamukkale İlçe Gençlik Kolları dün akşam Candoğan Parkı önünde Batmanda şehit olan askerlerimiz için açıklamada bulundular.

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katılımıyla gerçekleşen basın açıklamasının konuşmacılığını CHP Pamukkale İlçe Gençlik Kolları Başkanı Numan Bozca üstlendi.

Bozca “Bugün burada 4 Ekim Perşembe günü Batman kırsalında şehit düşen İzmir’den Ömer Yiğit, Ulus, Samsun’dan Uğur Göksu, Amasya’dan Süleyman Aydın, Balıkesir’den Okan Dinçer, Eskişehir’den Neşet Gök, Antalya’dan Ali Hekim, Ankara’dan Özgür Can İnce, Kırıkkale’den Yahya Şen ve vatanı uğruna şehit düşmüş Tüm kahraman askerlerimiz anısına toplanmış bulunmaktayız.

Haince pusu kuran terör odakları, terörden beslenen, terörden medet uman onu kullanan destek veren tüm kişi ve kurumların toplum vicdanında ebediyen mahkum kalacaklarına inanıyoruz. Yüzyıllardır vatanımızı bölmeye, şanlı bayrağımızı indirmeye çalışan iç ve dış düşmanlara karşı kahraman Türk silahlı kuvvetlerimiz ve emniyet güçlerimiz nasıl izin vermedilerse, bugün de başta PKK olmak üzere hiçbir terör örgütüne izin vermeyeceklerdir. Bu alçak eylemler ülkemizi kaosa sürüklemek üzere yıllardır sahneye koyulan acımasız bir projedir. Karalılıkla ifade ediyoruz ki; teröre karşı ortak birlikteliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Masum sivilleri, bebekleri yaşlıları, halka hizmet eden öğretmenlerimizi, dostlarımızı, halkımızın can güvenliği için can siper hane mücadele eden asker ve polisimizi hedef alan terör odaklarının bağlantılarını ortaya çıkarmadan de terörle mücadeleyi başarıya ulaştırmanın mümkün olacağı da ortadadır. Ne yazık ki biliyoruz; ateş düştüğü yeri yakıyor. Ne yaparsak yapalım şehit analarının evlat hasreti ile geçirdikleri bir dakikayı telafi edemeyiz. Şehitlerimizin yazdığı büyük tarihi öğrenmek ve onların hatıralarını canlı tutmak bizim en büyük görevimizdir. Onlar vatanın sinesine emanet olmuşlardır. Onlar her bir vatan evladının kalbinde yaşayacaklardır. Kurtuluşumuzdan bugüne bu topraklar uğruna can veren tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Vatan size minnettardır” dedi.

Etiketler:
adscode adscode
adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft

0.1151 sn / 3.43MB - 46