Salı, 18 Aralık 2018
.
10
Denizli
.
CHP

YILDIZ "CHP MERKEZEFENDİ'NİN ÇOBAN YILDIZI OLACAK"

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

YILDIZ "CHP MERKEZEFENDİ'NİN ÇOBAN YILDIZI OLACAK"

Denizli Merkezefendi Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Yıldız bugün seçim ofisi açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, CHP İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Seçim ofisinin açılışında konuşan Sabri Yıldız “bugün 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü. Merkezefendi’ye sözümü var. Kız çocuklarına karşı ayrımcılığın önlenmesini, insan haklarından tam yetkili bir şekilde yaralanmasını hep birlikte sağlayacağız. Dünya Kız Çocukları Günü kutlu olsun.

Merkezefendi’nin birleştirici ve bütünleştirici gücü olacağız. Gelin bize güç verin geleceğin cıvıl cıvıl Merkezefendi’sini birlikte kuralım, birlikte üretelim. Merkezefendi’yi bilim, sanat, kültür merkezi yapacağız. Huzurlu, güvenli, mutlu, işsizliğin ve yolsuzluğu olmadığı, bir Merkezefendi’yi birlikte yaratacağız. Seçim çalışmalarına ezber bozucu bir şekilde bugünden başlıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi’nin Çoban Yıldızı olacak. Bu duygularla bizi yanız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Birlikte yapacağız, birlikte başaracağız” dedi.

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba “Mustafa Kemal Atatürk’ün iki büyük eseri Cumhuriyet ve Cumhuriyet Halk Partisi’ni seven dostlar hepiniz hoş geldiniz. Bugün bizim için çok önemli, çok değerli bir insan olan Sabri Yıldız’ın seçim ofisinin açılışı için buraya gelmiş bulunuyoruz. Ben inanıyorum ki onun sayesinde, onun gibi cesur isimler sayesinde uzun bir aradan sonra Merkezefendi’ye bir kez daha Sosyal Demokrat Belediyeciliğin nasıl yapılacağını ispatlayacak ve göstereceğiz. Gönlümüzden geçen şu ki, 31 Mart akşamında Denizli’de sadece Merkezefendi’de değil, alabildiğimiz kadar çok oy ve kazanabildiğimiz kadar çok belediye ile altı oklu, kıpkırmızı Cumhuriyet Halk Partisi bayrağı dalgalanacak. Hocam çıktığınız bu yolda sadece buradaki insanlar değil, Denizli’deki tüm Sosyal Demokrat Düşünce sizin ve sizin gibi insanların yanındadır” dedi.

Açılış kurdelesini Mahir Akbaba, Tolga Varlıker, Sabri Yıldız ve eşi birlikte kestiler.

Etiketler:
adscode adscode
adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft

0.1147 sn / 3.43MB - 46