Salı, 18 Aralık 2018
.
10
Denizli
.
adscode
GÜNÜN İÇİNDEN

18 NİSAN'DA DENİZLİ'YE GELİYOR!

18 NİSAN'DA DENİZLİ'YE GELİYOR!

18 NİSAN'DA DENİZLİ'YE GELİYOR!

Denizli Mimarlar Odası Sosyal Etkinliklerine Hız Verdi

Geçtiğimiz aylarda yapılan seçimlerle göreve gelen Mimar Odası Denizli Şubesi Başkan Serdar Alayont ve yönetimi, sosyal aktivitelere hız vereceklerini açıklamıştı. Yönetim, büyük bir organizasyonla 18 Nisan Çarşamba günü Bulutsuzluk Özlemi’ni mimarlar ve Denizlililerle buluşturuyor.

Oda seçimlerinden önce yaptığı açıklamada zorlu bir dönemden geçtiklerini dile getiren Başkan Alayont, bu süreçte, meslek örgütlüğünün yanı sıra Denizli Sivil Toplum Örgütlülüğünü de ön plana çıkaracak önemli etkinliklere imza atacaklarını ifade etmişti.

Bulutsuzluk Özlemi 18 Nisan’da Denizli’de

Odanın gerçekleştirdiği Sosyal Aktiviteler çerçevesinde, 30 yılı aşkın süredir Türk rock müziğinin sınırlarını belirleyen ve çocukluğumuzu en güzel şarkılarıyla hatırlatan Bulutsuzluk Özlemi, 18 Nisan Çarşamba günü Route’da mimarlar ve Denizlililerle buluşacak. Konser öncesi Bulutsuzluk Özlemi Solisti Nejat Yavaşoğulları, saat 17:00’da Makine Mühendisleri Odası toplantı salonunda söyleşi gerçekleştirilecek.

TMMOB Denizli Mimarlar Odası Başkanı Mehmet Serdar Alayont, “Yönetime gelmeden önce sosyal aktivitelere ağırlık vereceğimizi söylemiştik. Bu nedenle de ilk olarak Bulutsuzluk Özlemi’ni mimarlar ve sevenlerle buluşturacağız. 18 Nisan Çarşamba günü Route’da yapılacak olan konserimize tüm rock severleri bekliyoruz.” dedi.
Konser biletlerini Mimarlar Odası Denizli Şubesi'nden ve Route'dan temin edebilirsiniz.
Mimarlar Odası Denizli Şubesi sosyal etkinlikler kapsamında 26 Mart’ta Evora Şantiyesi’ne teknik gezi, 29 Mart’ta Doç. Dr. Deniz Dokgöz ile söyleşi, 4 Nisan’da film gösterimi, 9 Nisan’da Doç. Dr. Burak Altınışık ve Doç. Dr. Işıl Uçman Altınışık ile Mimar Sinan Haftası söyleşisi gerçekleştirdi.

Mimarlar Odası Denizli Şubesi haber ve etkinlikleri için bizi takip edin.

 

Etiketler:
adscode adscode
adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft

0.4815 sn / 3.62MB - 46