Pazar, 16 Aralık 2018
.
10
Denizli
.
SAĞLIK

KUAFÖRLERİ SEVİNDİRECEK BİR JEST

KUAFÖRLERİ SEVİNDİRECEK BİR JEST

KUAFÖRLERİ SEVİNDİRECEK BİR JEST

KUAFÖRLER VE YAKINLARI TEKDEN HASTANESİ’NİN HİZMETLERİNDEN ARTIK İNDİRİMLİ FAYDALANACAKLAR

EGE Bölgesi ve Denizli’nin hekim kadrosu ve fiziksel yapısı bakımından büyük hastanesi olarak hizmet veren Özel Denizli Tekden Hastanesi, hizmetlerine yaptığı dev yatırımlar dışında toplum sağlığına da ciddi yatırımlar yapıyor. Sağlık indirimi protokolü imzaladığı kurum ve kuruluşlara bir yenisini daha ekleyen Tekden Hastanesi, Denizli Kuaförler Odası Başkanı İdris AĞILÖNÜ’nün talebi üzerine Denizli’deki kuaförler ve birinci derece yakınlarına sağlık indirimi uygulayacak.

Bu sağlık indirimi protokolünde en dikkat çeken madde ise, Tekden Hastanesi’nin herhangi bir sosyal güvencesi olmayan kuaförler ve ailelerine muayenelerde, laboratuvar hizmetlerinde ve ameliyatlarda sunduğu indirimli ayrıcalıklar…

“HERKES İÇİN SAĞLIK DEDİK, SEVDİK, SEVİLDİK… BAŞARIMIZIN SIRRI BU”

Tekden Hastanesi’nin attığı her imzanın Denizli ve insanına büyük bir kazanç olduğunu belirten Tekden Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Yusuf POLAT, sağlık sektörüne birçok yenilik getirerek öncü hastane konumunda olduklarını söyledi. POLAT “16 yıldır kesintisiz hizmet veren hastanemizin vizyonunda ‘hep daha iyiye’ diyoruz ve çalışmalarımıza o şekilde devam ediyoruz. Branşlarımız herkesin yakından tanıdığı, sevdiği güçlü isimlerle hizmet veriyor. Her branşta en az 2 uzman hekim arkadaşımızla çalışıyoruz. Denizli’yi bırakın bölgede temasa geçmediğimiz tek bir vatandaşımız dahi kalmadı. Herkesin derdiyle gerek hastanemizde gerek bölgede yaptığımız ziyaretlerde birebir ilgilenmeyi tercih ettik. Böyle olunca Tekden Hastanesi insanımıza daha ulaşır ve daha samimi geldi. Sanıyorum ki başarımızın sırrı da bu, herkes için sağlık hizmeti veriyor olmamız. Vatandaşımızın bize duyduğu güven devam ettikçe bizler daha nice işler yapacağız bu memlekette” dedi.

“KUAFÖR ARKADAŞLAR TEKDEN’LE ANLAŞMA YAPILMASINI SIK SIK TALEP EDİYORDU”

Tekden Hastanesi’nin hizmetlerinden indirimli faydalanacakları için çok mutlu olduklarını belirten Kuaförler Odası Başkanı İdris AĞILÖNÜ ise “ Kuaför arkadaşların beni artık sürekli bu konuda aramalarına gerek kalmadı. Onların çok istediği indirim talebini Tekden Hastanesi yöneticilerine ilettim ve olumlu geri dönüş aldım. Bugün de bu görüşmemizi protokol imzalayarak taçlandırıyoruz. Anlaşmamızın içerisinde öyle bir madde var ki kuaförlerimiz en çok buna sevinecek. Sosyal güvencesi olmayan kuaförlerimiz ve aileleri de Tekden Hastanesi’ndeki işlemlerini indirimli yaptıracaklar. Uzun zamandır hedeflerimizde olan Tekden Hastanesi ile sağlık anlaşmasını hayata geçirdiğimiz için ve Tekden yöneticilerini yakından tanıdığımız için çok memnunuz. Bu anlaşmamız hayırlara vesile olsun” dedi.

Etiketler:
adscode adscode
adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft

0.1995 sn / 3.47MB - 46