Pazar, 16 Aralık 2018
.
10
Denizli
.
SPOR

DENİZLİ VALİSİ HASAN KARAHAN HALUK ULUSOY TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

Haluk Ulusoy Tesislerini ziyaret eden Denizli Vali Hasan Karahan futbolcularla ve yönetimle bir araya gelerek takımımızı son haftalardaki başarılı sonuçlardan dolayı tebrik etti.

DENİZLİ VALİSİ HASAN KARAHAN HALUK ULUSOY TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

Haluk Ulusoy Tesislerini ziyaret eden Denizli Vali Hasan Karahan futbolcularla ve yönetimle biraraya gelerek takımımızı son haftalardaki başarılı sonuçlardan dolayı tebrik etti.Kulüp Başkanı Mustafa Üstek ve yönetim kurulu üyelerimiz tarafından karşılanan  Hasan Karahan, futbolcularımızla bir süre konuştuktan sonra yöneticilerimizle toplantı yaptı. 

Ankaragücü maçında Denizlispor'a başarılar dileyen  Karahan, futbolculara ve yöneticilere gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür ederek, “Denizlispor Yönetim Kurulu elini değil bütün gövdesini taşın altına sokarak, büyük bir azimle çalışıyor. Ancak Denizlipor sadece yönetim kurulunun değil, bu şehrin önemli bir markasıdır. Şehir olarak bütünleşerek, Denizlispor’u benimsemeli ve daha iyi yerlere getirmeliyiz” dedi.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Mustafa Üstek, “Son haftalarda aldığımız sonuçlar ile yüzümüz gülmeye başladı. Daha iyi yerlere geleceğimize canı gönülden inanıyoruz. Bizler futbolcularımıza ve hocalarımıza güveniyoruz. Sizlerin destekleri ile daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.Daha sonra yöneticilerle  bir toplantı gerçekleştiren Hasan Karahan, takımın genel durumu ile ilgili bilgiler alarak, kulübün durumu hakkında bilgi sahibi oldu.Denizlispor için bir yemek organizasyonu düzenlenmesini isteyen  Karahan, bu organizasyonda Denizlispor’un mali durumu hakkında kamuoyuna bilgiler verilmesini istedi. 

Toplantının ardından tesislerimizi gezen Sn. Karahan, Başkanımız Mustafa Üstek ve yönetim kurulu üyelerimiz ile bir süre muhabbet ettikten sonra  tesislerimizden ayrıldı.

Etiketler:
adscode adscode
adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft

0.2510 sn / 3.64MB - 46